• Wpisów: 18558
 • Średnio co: 4 godziny
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 19:43
 • Licznik odwiedzin: 1 974 677 / 3645 dni
 
tapety
 
I tak zabawa sylwestrowa była do bani więc przenoszę noworoczne postanowienia w życie.

1. Rzucenie palenia (mam dość)
2. Promować akcje charytatywne

Dlatego ten wpis będzie teraz odniesieniem dla wszystkich akcji jakie w internecie są i jakie będą. Wasze komentarze będą motywować i liczyć ile to pajacyków i groszy do polskiego serca wpłynie.

Za rok podsumujemy wszystko i każdy będzie dumny!

A więc zaczynamy :

Na Siepomaga.pl możemy: zbierać fundusze na szczytne cele z okazji podejmowanych wyzwań sportowych, urodzin, ślubu i wielu innych, które tylko przyjdą nam do głowy ;) siepomaga.pl

Na podajdalej.pl możesz przyjąć pomoc, przysługę, poradę ... i też komuś pomóc - podając dalej!

www.pajacyk.pl - 5gr za kliknięcie w brzuszek pajacyka

www.polskieserce.pl - Kliknij w 1gr i 1gr na akcję polskiego sztucznego serca zostanie przekazany.

www.okruszek.org.pl - kliknij na chleb i dodaj od siebie 5gr które są cennym darem.


www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1 Tutaj aż 1zł!
Habitat for Humanity jest pozarządową, dobroczynną organizacją chrześcijańską. Naszym celem jest pomoc niezamożnym rodzinom w zbudowaniu własnego mieszkania. Habitat for Humanity działa w 100 krajach, gdzie zbudował 200 tysięcy domów, dając dach nad głową milionowi ludzi. Średnio na świecie co 24 minuty powstaje nowy habitatowski dom! W Polsce do tej pory pomogliśmy ponad 150 rodzinom, kolejne domy są budowane i remontowane.


www.wyklikajzywnosc.pl/ Zachęcamy do włączenia się do akcji, której celem jest pozyskanie jak największej ilości produktów, z których będą przygotowywane posiłki dla osób, które żyją w biedzie i wykluczeniu społecznym.Sprawdź kto ich szuka - www.zaginieni.pl

 •  
 • Pozostało 1000 znaków
 • awatar
   
   
  gość
  Piekne zdjecie! Gratulacje. Czy moge ztypaac jakim aparatem zostalo zrobione? Lub jaki aparat sugerowalaby Pani mlodej mamie zainteresowanej fotografia  lustrzana , chcacej sie uczyc ale niedoswiadczonej?